APIE EXPLOSION

Kiekvieni namai yra ypatingi, apsupti meilės, šarmo ir tik Jums žinomos paslapties. Labai svarbu, jog juose būtų gera ir jauku. Žvakės yra neatsiejama to dalis, gebančios atpalaiduoti, kviečiančios atverti savo širdį nuoširdiems pokalbiams ar tiesiog padedančios “susirinkti save” po ilgos darbo dienos.

Po ilgų mėnesių, pasitelkiant į pagalbą savo kaip farmacininkų žinias, atrenkant kokybiškas ir dermatologų patikrintas medžiagas, pradėjome gaminti šias žvakes 2019 m. rugsėjo 1 d. patys pirmieji Lietuvoje suteikėme galimybę susikurti individualias, šio išskirtinio dizaino induose, kvepiančias žvakes. Savo klientus kviečiame pasirinkti norimą indą, išsirinkti pageidaujamą kvapą bei nurodyti kuto spalvą, kuri labiausiai tiktų prie namų interjero. Kadangi visi žvakių indai yra stikliniai, juos galima naudoti net ir išdeginus žvakę. Sojų vaško likučiai pasišalina į pagalbą pasitelkus karštą vandenį bei įprastą indų ploviklį. Tad nuo žvakių likusius indus galėsite panaudoti kaip prabangią interjero detalę, susidėti įvairias smulkmenas vonios kambaryje, o gal net vaišinsite savo svečius saldainiais, paslėptais indelyje:)

Mūsų išskirtinės Explosion kvepiančios žvakės gali tapti puikia aromatinga interjero detale, prisidėsiančios prie Jūsų namų rafinuotumo.

lt_LT